Title: Přehled novinek ENVITA  
Author: Jakub Ečer 20.08.2019
Last Changed by: Tomáš Čejchan 04.08.2022
Tiny Link: (useful for email) https://ci.inisoft.cz/x/AYJHAg
Export As: Word · PDF  
Hierarchy
Parent Page
    Home page: Centrum informací ENVITA
Children (8)
    Page: ENVITA verze 2.1.6.30525 - seznam změn
    Page: ENVITA verze 2.1.5.29176
    Page: ENVITA verze 2.1.4.27525
    Page: ENVITA verze 2.1.3.26652
    Page: ENVITA verze 2.1.2.25475
    Page: ENVITA verze 2.1.1.25285
    Page: ENVITA verze 2.1.0.25296
    Page: Archiv změn
Labels
Global Labels (1)
Outgoing Links
Centrum informací ENVITA (1)     Page: ENVITA verze 2.1.6.30525 - seznam změn