Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Mohu na IS ENVITA přejít již nyní?

Přejít můžete ihned v závislosti na používaných modulech. Obraťte se prosím na naše obchodní oddělení, kde se domluvíte na dalších podrobnostech (potřebné konfiguraci programu).

Jakým způsobem je možné přejít z EVI 8 na IS ENVITA?

Přejít z programu EVI 8 na IS ENVITA bude jednoduché. Princip už znáte. Naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat, domluvíte se na konkrétní konfiguraci IS ENVITA. Poté Vám zašleme nabídku a dodatek smlouvy, které potvrdíte elektronicky ve webovém prostředí. Na základě tohoto potvrzení budete moci program nainstalovat, zaregistrovat a začít používat.

Kolik mě bude stát přechod na IS ENVITA?

Obchodní oddělení Vám individuálně spočítá cenu přechodu na základě požadované konfigurace (počtu evidencí, licencí a používaných modulů) a zašle cenovou nabídku k odsouhlasení.

Jak to bude se servisní smlouvou?

Servisní smlouvu má uživatel uzavřenou na dobu neurčitou. Změna rozsahu používaných programů bude realizována dodatkem k současné servisní smlouvě tak, aby byla zajištěna celoroční podpora všech INISOFTware. Již uhrazená servisní podpora bude zohledněna v doplatku servisní podpory ( je účtován pouze rozdíl cen).

Kde se dozvím více o programu IS ENVITA?

Podrobné informace o programu se dozvíte na www.envita.cz. Uživatelské návody jsou k nahlédnutí v našem Centru informací. Zde najdete podrobný manuál, popis jednotlivých funkcí, včetně videonávodů, které Vám ukáží jednoduchost používání programu.

Jaké jsou technické požadavky na fungování IS ENVITA?

Podrobné informace o HW a SW požadavcích naleznete na stránce v Centru informací nebo se obraťte na naše oddělení Podpory pomocí dotazu do HelpDesku (helpdesk@inisoft.cz).

Existuje demoverze na vyzkoušení programu?

IS ENVITA si můžete vyzkoušet třemi způsoby:

  • on-line prezentací naším pracovníkem pomocí TeamVieweru;
  • on-line demoverzí produktu, která je instalovaná na našich serverech;
  • dočasnou licencí v požadované konfiguraci, kterou si nainstalujete u sebe.
Bude probíhat nějaké školení pro nové uživatele?

Samozřejmě. Na našem webu již najdete první kurzy na počítačích pro začátečníky, kde Vás lektor podrobně seznámí se základy programu IS ENVITA. Podrobnosti o vypsaných kurzech naleznete zde.

Druhou možností je objednat si SW konzultanta přímo k Vám na firmu, pomůže Vám jak s převodem dat z EVI 8 do IS ENVITA, tak s ukázkou jeho používání.

Bude používání programu IS ENVITA a způsob zapisování průběžné evidence oproti EVI 8 odlišný?

Graficky trochu ano (vzhled a ovládací prvky jsou trochu jinde), ale funkčně to je skoro stejné.

Budou poskytovány služby podpory Hot-line a HelpDesk a aktualizace programu EVI 8?

Po přechodnou dobu do konce dubna 2023 (pro potřeby ohlášení do ISPOP za rok 2022) bude v rámci servisní smlouvy poskytována podpora uživatelů programu EVI 8 formou HelpDesk nebo Hot-line. Aktualizace programu EVI 8 již budou pouze v omezené míře a po 1. 1. 2023 již nebudou k dispozici. Jako poslední vyjde verze s datovým standardem MŽP pro ohlašování za rok 2022.

Mohu souběžně používat EVI 8 a IS ENVITA?

Ano, je to možné. Pokud s námi máte podepsán dodatek ke smlouvě na IS ENVITA, lze po přechodnou dobu používat oba programy souběžně. Můžete si tak ověřit, že používání IS ENVITA je jednoduché a intuitivní.

Do kdy mohu EVI 8 používat?

V programu EVI 8 lze vést průběžnou evidenci do konce roku 2022 a za tento rok i ohlásit do ISPOP. Od 1. 1. 2023 nebude v EVI 8 umožněno vést průběžnou evidenci za rok 2023. Doporučujeme však nečekat na poslední chvíli z časových a kapacitních důvodů.

Je v programu IS ENVITA dostupný RES?

Ano, jedná se o samostatný modul IS ENVITA. Instaluje se jako samostatná databáze na technologii MS SQL, stejně jako hlavní databáze IS ENVITA.

Bude IS ENVITA umožňovat ohlašování přepravy NO?

Modul OLPNO už je možné zaregistrovat i používat. Umožňuje převod do evidence Odpadů.

Mám SKLAD Odpadů 8, kdy mohu vést evidenci odpadů v IS ENVITA?

V současné době je možné vést manuálně evidenci v modulu Odpady od registrace licence. Přenášet průběžnou evidenci ze Skladu bude možné standardním exportem pomocí souboru, jako to bylo možné dosud s EVI 8.

Převedete mi data z EVI 8?

Ano, pro nový evidenční rok si budete moci převést subjekty a průběžnou evidenci odpadů z aktuální databáze resp. roku 2022. Data z archivovaných databází se nepřevádí a budete mít nadále dostupná v EVI 8.

 

 

 

 

Otázky a odpovědi týkající se práce s programem IS ENVITA najdete na stránce: Nejčastější dotazy (FAQ)

Pokud jste nenašli odpověď, napište nám (klikněte pro zobrazení formuláře) ...

Type
ID
E-mail
Name
Phone
Subject