Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Shrnutí

Funkce platba kartou v programu SKLAD Odpadů 8 umožňuje uživateli výběr způsobu úhrady kartou na skladových pohybech Příjemka, Prodejka a Samostatná služba.

Tato funkce sama o sobě programu neumožňuje komunikaci s platebním terminálem! Pokud máte zájem o propojení programu s platebním terminálem, můžete přejít na stránku Komunikace s platebním terminálem.

Způsob platby

U příjemek, prodejek a služeb lze v programu Sklad Odpadů 8 evidovat způsob platby kartou. U již vystavených dokladů můžete způsob platby změnit i v samotném přehledu skladových pohybů pomocí kliknutí pravým tlačítkem myši na konkrétní položku a následným vybráním „Nastavit způsob úhrady na <Kartou>."

Filtry

Platby kartou lze vyfiltrovat v přehledu skladových pohybů (příjemky, prodejky, služby) pomocí klávesy F10 nebo kliknutím na ikonu . Označením ikony pro typ platby kartou -  nebo u položky filtru Fáze.

Přehledy skladových pohybů

V přehledech skladových pohybů podle odpadů a služeb či subjektů lze také využít omezení zobrazení dle způsobu platby - i zde můžete nechat zobrazit jen platby kartou. 

EET

U skladových pohybů, které mají nastaven způsob platby kartou se negeneruje kód FIK a BPK a informace o platbách těchto skladových pohybů se neodesílají do EET.

Tisk skladových pohybů

Stejně jako u platby Hotově, Platba kartou je zobrazena v hlavičce při tisku skladového pohybu.

Přehled plateb Kartou

Do přehledu plateb kartou vstoupíte kliknutím na volbu Skladové místo v horním menu a následně vybráním možnosti Přehled plateb kartou


Zde vidíte jednotlivé platby kartou včetně jejich čísel a čísel dokladů, k nimž jsou vázány. Nechybí zde ani sloupeček zobrazující fázi platby - tedy byla-li platba uhrazena či nikoliv.

 

Platby si můžete v přehledu také vyfiltrovat dle vašich představ.

 

  • No labels